Inšpirujte sa a skráťte si čas. Vytvorte zaujímavé šablóny

Karanténa alebo lockdown objavil v mnohých ľuďoch talent. Ak sa nechceli doma nudiť a zošedivieť zo všetkých správ a chaosu, bolo nutné zamestnať si hlavu inými myšlienkami. Okrem toho, umelecká činnosť je výbornou psychohygienou. Pri tejto aktivite jednoducho vypnete a venujete svoju pozornosť len svojmu dielu. 

Ak si myslíte, že nemáte talent na maľovanie či kreslenie, stále je tu množstvo rôznych výtvarných aktivít, ktorými sa môžete jednoducho zabaviť. Napríklad aj vytváraním super šablón. Postačí vám na ich vytváranie len pár vecí. Tvrdý papier a ostrý nôž. Pripájame pár príkladov mladého kreatívca, ktorý si týmito šablónami chcel skrátiť množstvo voľného času, ktorý sa počas zimy znásobil. 

Šablóny sú v dnešnom svete považované za moderné umenie. Vezmite si len najznámejších streetart umelcov, akými sú Banksy alebo Bambi. Pouličným umením, vytvoreným cez šablóny a sprej či farby vznikali obrazce, ktoré majú politický a sociálny kontext. Nikdy neviete, kedy sa aj z vás môže stať slávny umelec.

Zdroj foto: boredpanda.com 

Produkty